36.8 C
Скопје
23. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
АвтоЦентар

Трик злато вреден: Поправете ја напукнатата шофершајбна без пари

Шофершајбните на автомобилите се многу осетливи и често знаат да напукнат.

Свесни сме дека поправката може да биде многу скапа, но постои и многу поевтино решение!

Ви донесуваме едноставно и ефикасно решение, а нема да потрошите куп пари. Во ова видео можете да погледнете за што точно се работи.