8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија

Катица Јанева ќе и’ се обрати на нацијата

Денес, со почеток во 13:00 часот, во просториите на Јавното обвинителство за гонење на кривични дела поврзани и кои произлегуваат од содржината на незаконското следење на комуникациите, Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева ќе даде изјава.