Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Се подготвува ли нов потрес: СЈО најави вонредна прес конференција, што ќе објави?

Специјалното јавно обвинителство по вчерашната оставка на првиот човек Катица Јанева и приведувањето на Бојан Јовановски познат како Боки 13 за денеска во 14.30 закажа прес конференција.

Во тренд…