Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Полицијата на нозе: Се трага по исчезнато момче кое се скарало со домашните поради љубовна врска

Четириесет и двегодишно лице од Чаир пијавило дека од дома се оддалечил неговиот 17-годишен син.

МВР јави дека на настанот претходела семејна расправија околу неговата љубовна врска.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на малолетното лице.

error: Соддржината е заштитена.