Секогаш во средиштето на збиднувањата...

(фото) Заев објави: Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!

Премиерот Зоран Заев објави пост од три фотки на социјалните мрежи по повод матурата на неговата ќерка Александра.

– Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!,напиша Заев.

error: Соддржината е заштитена.