28.8 C
Скопје
27. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Македонија ТОП ВЕСТИ

Млада жена се фрли од мост предмалку во Скопје – Ова се првичните детали

Oколу 18 часот се фрлила од железничкиот надвозник на булевар „3-та Македонска Бригада“ во близина на Стара Амбуланта Пролет 32 годишна жена, дознава Centar.mk

Со возило на Брза помош е пренесена во Ургентен Центар.

Таа е жива, дознава Centar.mk од свои извори.