Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Спасовски со честитка по повод 7ми мај – Денот на полицијата

Очивер Спасовски на полицајците им го честита Денот на македонската полиција.

– вие сте столбот на мирно и демократско општество, напиша Спасовски.

https://www.facebook.com/o.spasovski/videos/892036154477974?s=100002024352870&v=e&sfns=mo

спонзорирано: