Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » златна зора

Tag : златна зора

Свет

Завршува судењето на членовите на „Златна зора“ во Грција, им се судеше пет години

CENTAR MKD
Најголемото судење на радикално десните екстремисти во Грција, групирани во партијата Златна зора и околу неа, денеска треба да заврши со изрекување на пресудата, по...