26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » женски гради
Мозаик

Италијански сексолог: Обликот на градите зборува многу за сексуалните склоности на жената

M T
Италијанскиот сексолог Пјеро Лоренцони објасни дека женските гради можат да го покажат карактерот во иста мера како што покажува астрологијата. Тој ги спореди типовите на...