17.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » завршни зборови
Македонија

Следната недела завршни зборови за настаните од 27 април

M T
Основен кривичен суд Скопје соопшти дека завршните зборови за за предметот за настаните од 27 април ќе се одржи на 1 јули. „Заради интерес на...