21.8 C
Скопје
1. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Запечен компир со јогурт
Кујната од Centar

Брз ручек со совршен вкус: Запечен компир со јогурт

CENTAR MKD
Печениот компир од рерна добива посебен вкус благодарение на мешавината од јогурт и зачини. Состојки: 4-5 поголеми компири 2 лажици масло 2 лажици густ јогурт...