25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » world
ТЕХНОЛОГИЈАИЗБОРТОП ВЕСТИ

Facebook “крахираше”, не функционираа мобилната и десктоп верзијата

CENTAR MKD
Корисниците на Facebook речиси половина час не можеа  да ги користат услугите на големата социјална мрежа ширум светот од 18 часот доцна попладнево. Засега нема...