26.8 C
Скопје
25. мај 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
СВЕТМОЗАИКSHOWBIZ

Даниел Крег сè уште на врвот на листата најплатени актери

M T
Даниел Крег веќе втора година по ред е најплатениот актер во светот благодарение на „Нетфликс“, кој ги презеде претстојните две продолженија на крими-трилерот „Нож во...