11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » возен ред
Македонија

ЈСП со дополнителен број автобуси за Задушница

M T
ЈСП информира дека поради верскиот празник Задушница, утре, петок, и во сабота, на линиите 59 (Карпош3-Кучевишка бара-Гробишта Бутел), 59А (Ново Лисиче-Гробишта Бутел) и 59Б (Кисела...