11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » возбудени фанови
КоронавирусСвет

Возбудени фанови ги игнорираа правилата за Ковид-19 за да ги видат своите идоли во срцето во Хонгконг

M T
Стотици врескачки фанови го доведоа најголемиот шопинг мол во Хонгконг во мирување во саботата (10 јули) кога се насобраа за да ги видат членовите на...