15.8 C
Скопје
2. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Валентина Бајрам
КОРОНАВИРУСТЕМАМАКЕДОНИЈА

Валентина Бајрам со емотивна порака за својот татко: Амди им помогна на сите, Амди беше другар со сите!

CENTAR MKD
Да откорнеш гранка од едно дрво многу боли, да искинеш лист од гранката може повторно да расте. Да го снема дрвото, дури тогаш се чувствува...