Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » вакцинирни
СветВо тренд...

Австралија ја отвора границата за странски туристи на 21 февруари

M T
Австралија повторно ќе ги отвори границите за сите вакцинирани посетители кои имаат виза на 21 февруари, изјави премиерот Скот Морисон, пренесува Анадолија. Во соопштението од...