26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » црн бибер
КоронавирусСвет

Германец ги прскал луѓето со спреј зачинет со црн бибер за самоодбрана бидејќи не држеле растојание

CENTAR MKD
71-годишниот Германец ги прскал минувачите со спреј за самоодбрана базиран на црн бибер бидејќи премногу сериозно го сфатил правилото за физичко растојание, соопшти германската полиција....