25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » траги
МОЗАИК

БЕЗ ТРАГИ – Еве како лесно да ги отстраните етикетите од теглите

M T
Ајварот, слаткото, киселите краставички и сите други специјалитети во кои уживаме во текот на зимата ги чуваме најмногу во стаклени тегли. Без разлика дали чувате...