6.8 C
Скопје
6. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » тизер
СветКултураShowbiz

Објавен e првиот тизер-постер од филмот за принцезата Дијана

M T
2022 година ќе одбележи 25 години од трагичната и прерана смрт на Дијана, принцезата од Велс. Се чини дека тоа е соодветен тајминг за нова...