21.8 C
Скопје
1. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » танчери
СветМозаикShowbiz

Огромен екран падна врз танчери на концерт во Хонгконг

M T
Џиновски видео монитор падна и повреди двајца танчери пред испаничени фанови на концертот на популарниот бој-бенд „Мирор“ во Хонгконг. Екранот се срушил врз еден изведувач...