15.8 C
Скопје
17. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : свештеник

Свет Во тренд...

(Видео) Свештеник во Белград ги нападна полицајците за да спаси демонстрант

CENTAR MKD
На социјалните мрежи кружи видео од православен свештеник кој учествувал на вчерашните протести во Белград. На краткото видео се гледа како монахот се обидува да...