26.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » струмичанец
Македонија

Тешко повреден струмичанец, заборавил да го закочи тракторот па го удрил

M T
Тешко повреден жител на струмичко Ново село, откако во него удрил трактор, Несреќата се случила кога тој застанал со трактор и се симнал од него,...