17.8 C
Скопје
23. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » стражар
СВЕТИЗБОР

Стражар кој го чува ковчегот на кралицата Елизабета Втора се онесвести

M T
Војник кој го чува ковчегот на кралицата Елизабета Втора се онесвести додека се одржуваше церемонијата. Тој колабира во раните утрински часови покрај ковчегот што цела...