19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » српска полиција
Свет

(Видео) Српската полиција заплени 80 килограми марихуана и објави снимка од акцијата

M T
Полицијата во Србија заплени 80 килограми марихуана и објави видео од апсењето на 37-годишниот М.Р. кој е осомничен за неовластено производство и дистрибуција на наркотици....