21.8 C
Скопје
28. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » специјалци
СВЕТ

Германски специјалци го опколија Бундестагот, пронајден сомнителен пакет

CENTAR MKD
Сомнителен пакет пристигнал во зградата на германскиот парламент, а полицијата започнала истрага. Сè уште нема детали за тоа што ги натерало официјалните лица да го...