25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » сојузник
МОЗАИК

Обичната бела креда е одличен сојузник: ја отстранува мувлата, влагата и мрсните дамки од облеката

M T
Без хемикалии, лесна за употреба и ефективна, белата креда може да биде совршена замена за скапи производи. Ќе заштедите време и пари, а во исто...