22.8 C
Скопје
25. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Софијанова
КоронавирусCentarМакедонија

Софијанова: Нешто се случува со самиот вирус

CENTAR MKD
Нешто се случува со самиот вирус, веројатно сега доаѓа и оној вирус на инфлуенца Х1Н1. Нешто се случува и на нивото на медицината. Овој вирус...