19.8 C
Скопје
28. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » собири
КоронавирусВо тренд...

Кон: Индискиот вид се шири многу побрзо, невакцинираните да избегнуваат собири

M T
Немам информации дека во Србија се појавил делта сојот на коронавирусот, но јасно е дека е прашање на време кога вирусот што доминира ќе го...