10.8 C
Скопје
28. февруари 2024
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » снимка
СВЕТ

Полицијата објави снимка од сетот на кој Болдвин ја застрела снимателката

M T
Полицијата објави снимка од сетот на филмот Rust пред и откако беше застрелана Халина Хачинс. Шерифот од Санта Фе, Адан Мендоза, исто така објави фотографии...
СВЕТ

(Видео) Снимка која ја згрози Италија: Затворски чувари дивјачки тепаат затвореници

M T
Снимки од италијански затворски чувари кои жестоко тепаат затвореници со палки и тупаници по минатогодишните протести во врска со пандемијата на коронавирус, ја шокираа Италија...
МОЗАИК

Пливала во езеро, а потоа доживеала изненадување на животот. Еве што се појавило покрај неа во водата (Видео)

CENTAR MKD
Пливала во езеро, а потоа доживеала шок на животот. Еве што се појавило покрај неа во водата (Видео) Замислете ситуација – пливате во вода и...
СВЕТТОП ВЕСТИ

ВИДЕО: Снимка од извлекувањето на децата која ја замрзнува крвта – напнато до последна секунда

CENTAR MKD
Тајландската полиција објавила снимка која го покажува целиот напор на спасувачите и условите во кои работат. На снимката се гледа како нуркачите на нсилка ги...