11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » снимателка
Свет

Oбјавени детали од пукањето во кое Болдвин ја уби снимателката

M T
Режисерот Џоел Соуза ѝ рекол на полицијата дека Алек Болдвин вежбал да го извлекува пиштолот кога бил испукан куршумот, пренесува „Си-ен-ен“, додавајќи дека актерите и...