29.8 C
Скопје
5. август 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : слеп човек

Свет

Полицијата во Загреб претепа слеп човек, заменувајќи го со друг маж

M T
Полициски службеници во Загреб му ја скршиле ногата и изместиле раката на слеп човек, обвинувајќи го за лажно претставување и навреда. Стеван Јамбрешиќ има 47...