8.8 C
Скопје
23. септември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : скулптура

Свет

Во Бејрут откриена џиновска скулптура во чест на жртвите од експлозијата

M T
Џиновска скулптура направена од остатоците од експлозијата што се случи минатото лето во пристаништето во Бејрут, беше откриена денеска во пристаништето, предизвикувајќи поддршка од некои,...