6.8 C
Скопје
6. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » семка
CentarСвет

Трагедија кај Сараево: Тригодишно девојче се задушило со семка од цреша

CENTAR MKD
Тригодишно девојче Е.К., почина во Палам откако се задуши со семка од цреша. Окружното јавно обвинителство во источниот Сараево за Српскаинфо потврди дека се случила...