9.8 C
Скопје
6. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » семка од цреша

Tag : семка од цреша

Свет

Тригодишно девојче од Сараево се задушило со семка од цреша

M T
Тригодишно девојчe, почина во Пале, населба во близина на Сараево, откако се задушило со семка од цреша. Портпаролот на Окружното јавно обвинителство на Источно Сараево,...