9.8 C
Скопје
6. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » романтични врски

Tag : романтични врски

Свет

ДАНСКА – На затворениците кои издржуваат доживотни казни им е забрането нови романтични врски

M T
Новиот закон што ќе стапи на сила во Данска ќе им забрани на осудените криминалци да зборуваат за нивните злосторства и ќе им биде дозволено...