11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » Рефик Зенку
CentarМакедонија

Од Ковид-19 почина уште еден новинар – Рефик Зенку, дописник на МИА

CENTAR MKD
Од последици на Ковид-19 денеска почина Рефик Зенку, дописник на Медиумската информативна агенција. Зенку беше дописник за МИА од Кичево во изминатите девет години. За...