21.8 C
Скопје
27. септември 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » реално шоу
МОЗАИК

„Возрасни посвојуваат возрасни“ – Откажани бизарни реални шоуа после три епизоди: „Морничаво“, „Ми се гади“

M T
Новата ријалити серија „Возрасни посвојуваат возрасни“ предизвика толку бурни реакции кај јавноста што беше откажана по само три епизоди. Новата серија повеќе не може да...
КОРОНАВИРУССВЕТ

Над 130.000 луѓе во изолација поради една вработена во реално шоу заразена со ковид

M T
Едно реално шоу во Австралија наиде на бројни критики откако илјадници Австралијци беа ставени во изолација заради инфекција на еден вработен на сетот. Вработената, за...