13.8 C
Скопје
18. јуни 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » ражнич со ќофтина

Tag : ражнич со ќофтина

Uncategorized Кујната од Centar Во тренд...

Ражничи со ќофтиња и пиперка

CENTAR MKD
Сочното месо одлично оди со печена пиперка… Состојки: 1 главица кромид 1 чешне лук 1 мала тиквица 750 гр мелено јунешко 1/2 лажичка чили во...