11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » рапид тестови
КоронавирусCentarМакедонија

Брзи тестови од утре – резултатот стига за 15 минути, а ќе чинат 1.000 денари

CENTAR MKD
брзите тестови кои долго време беа најавувани ќе бидат пуштени во употреба од утре, велат информациите на Centar.mk. Истите ќе чинат 1.000 денари, а термините...