11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » психолошко насилство
Свет

Навални се пожали на психолошко насилство

M T
Критичарот на Кремљ, Алексеј Навални го спореди рускиот затвор со кинески работнички логор и се пожали дека мора да гледа државна телевизија осум часа дневно....