Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пс

Tag : пс

Бизнис

УЈП со уште една новина – Мој ДДВ и на вашиот компјутер

CENTAR MKD
Управата за јавни приходи известува дека на следниот линк http://www.ujp.gov.mk/mk/obrasci/opis/206 може да се преземе Десктоп апликацијата и упатството за инсталација и користење којашто е наменета за...