6.8 C
Скопје
9. декември 2021
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : пречек

Uncategorized Македонија

Пристигна косовската делегација за заедничката седница на двете влади

M T
Владата на Република Северна Македонија, предводена од премиерот Зоран Заев, денеска е домаќин на Владата на Република Косово која во полн состав пристигна во Скопје,...