11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » правна држава
Македонија

СДСМ: Додека ВМРО-ДПМНЕ стои на браникот на криминалот, СДСМ гради правна држава во која законите важат еднакво за сите

M T
Реакција од СДСМ на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ: Додека ВМРО-ДПМНЕ стои на браникот на криминалот, СДСМ гради правна држава во која законите важат...