25.8 C
Скопје
1. октомври 2023
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » построги мерки
КОРОНАВИРУССВЕТИЗБОР

Црна Гора воведува построги мерки, бројот на заразени од коронавирус расте

M T
Здравствените власти на Црна Гора ќе предложат поостри мерки откога вчера беа регистрирани 65 нови случаи на коронавирус, најмногу за еден ден во последните два...