26.8 C
Скопје
16. август 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » полициска патрола
Македонија ТОП ВЕСТИ

CENTAR ДОЗНАВА: Вечерва нападнати пет полицајци кај Степанци – ова се првичните детали

CENTAR MKD
Вечерва Околу 20 часот на стариот пат селото Извор прилепско, кое е всушност атар на село Степанци, група на граѓани кои вршеле бесправна сеча на...