11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пок
Македонија

Рокот за продолжување на правото на студентска стипендија е до 30 октомври

M T
До 30 октомври е рокот за продолжување на студентска стипендија, соопшти Министерството за образование и наука. Рокот за достава на документите до Министерството почнува на...