11.8 C
Скопје
26. септември 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пилешки крилца
Предлог за ручек

Рецепт за пилешки крилца со ајвар: Крцкав и зачинет ручек за есенските денови

M T
Сигурно сте пробале пилешки крилца на многу начини, но овие со ајвар се особено вкусни Пилешките крилца се јадење со кое многу луѓе сакаат да...