11.8 C
Скопје
7. октомври 2022
Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…
Home » пијанство
Свет

Вработени во австриското Министерство за здравство фатени како пијат алкохол на работа

M T
Вработените во австриското Министерство за здравство имаат проблем со алкохолот, тврди еден член на Кризниот штаб на оваа институција. Од овој оддел, рекле дека се...