Centar.mk – Вести, бизнис, забава, спорт…

Tag : Петар Богојески

Uncategorized

Богојески на граѓанска трибина: Компромисот со криминалот нè носи далеку од ЕУ

CENTAR MKD
Петар Богојески, лидер на Македонски концепт и носител на изборна листа за пратеници за ИЕ1 на вечерашната граѓанска трибина која се одржа во Аеродром подетално...